Return to home page

Mistrzowie kina

Każdego miesiąca FilmBox Arthouse prezentuje niektóre z najsłynniejszych filmów wszech czasów. Oglądaj klasyczne dzieła F.W. Murnau i Siergieja Eisensteina, kino eksperymentalne Luisa Bunyela, archetypiczne thrillery reżyserowane przez mistrza suspensu, Alfreda Hitchcocka, wysoko oceniane prace Akiro Kurosawy i niezapomniane filmy zrealizowane przez Federico Felliniego.

Poniedziałki o 21:00

Historia Qiu Ju

Historia Qiu Ju

13 kwietnia

Odległy grom

Odległy grom

20 kwietnia

Złodzieje rowerów

Złodzieje rowerów

27 kwietnia

Współczesny Arthouse

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy filmy zrealizowane w ramach kina niezależnego w ciagu ostatnich kilku lat przez twórców z całego świata. Większość tych filmów nigdy dotąd nie była emitowana w popularnych kanałach telewizyjnych. FilmBox Arthouse nieustannie poszukuje nowych, świeżych treści poprzez różne festiwale filmowe oraz niezależnych producentów filmowych i międzynarodowych dystrybutorów, aby móc zaoferować swoim widzom szerokie spektrum współczesnych filmów arthouse (filmy fabularne, dokumentalne i krótkie etiudy filmowe).

Soboty o 21:00

Worek mąki

Worek mąki

11 kwietnia

Talea

Talea

18 kwietnia

Aun: Początek i koniec wszech rzeczy

Aun: Początek i koniec wszech rzeczy

25 kwietnia

Festiwalowe perełki

Oglądaj unikalny zestaw filmów, które zostały nominowane lub zostały uhonorowane najbardziej prestiżowymi nagrodami, włączając w to Oscary, Złote Palmy z Cannes, Złote Lwy z Wenecji, Złote i Srebrne Niedźwiedzie z Berlina oraz zwycięzców innych festiwali filmowych, takich jak Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Tokyo, Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Rotterdamie i wielu innych.

Piątki o 21:00

Bella Vista

Bella Vista

10 kwietnia

Ziemia drży

Ziemia drży

17 kwietnia

Soldate Jeannette

Soldate Jeannette

24 kwietnia