Return to home page

Mistrzowie kina

Każdego miesiąca FilmBox Arthouse prezentuje niektóre z najsłynniejszych filmów wszech czasów. Oglądaj klasyczne dzieła F.W. Murnau i Siergieja Eisensteina, kino eksperymentalne Luisa Bunyela, archetypiczne thrillery reżyserowane przez mistrza suspensu, Alfreda Hitchcocka, wysoko oceniane prace Akiro Kurosawy i niezapomniane filmy zrealizowane przez Federico Felliniego.

Poniedziałki o 21:00

Miłość

Miłość

19 sierpnia

Matka i córka

Matka i córka

26 sierpnia

Współczesny Arthouse

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy filmy zrealizowane w ramach kina niezależnego w ciagu ostatnich kilku lat przez twórców z całego świata. Większość tych filmów nigdy dotąd nie była emitowana w popularnych kanałach telewizyjnych. FilmBox Arthouse nieustannie poszukuje nowych, świeżych treści poprzez różne festiwale filmowe oraz niezależnych producentów filmowych i międzynarodowych dystrybutorów, aby móc zaoferować swoim widzom szerokie spektrum współczesnych filmów arthouse (filmy fabularne, dokumentalne i krótkie etiudy filmowe).

Soboty o 21:00

Gdzieś w Paliluli

Gdzieś w Paliluli

24 sierpnia

Soldate Jeannette

Soldate Jeannette

31 sierpnia

Festiwalowe perełki

Oglądaj unikalny zestaw filmów, które zostały nominowane lub zostały uhonorowane najbardziej prestiżowymi nagrodami, włączając w to Oscary, Złote Palmy z Cannes, Złote Lwy z Wenecji, Złote i Srebrne Niedźwiedzie z Berlina oraz zwycięzców innych festiwali filmowych, takich jak Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Tokyo, Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Rotterdamie i wielu innych.

Piątki o 21:00

Solaris

Solaris

23 sierpnia

Stalker

Stalker

30 sierpnia